Унікальна серія акварелі Daniel Smith PrimaTek

image-about-2

 

Унікальна серія з пігментами з натуральних мінералів і напівкоштовних каменів.
Розбір фарб Daniel Smith PrimaTek на прикладі 7 кольорів.
Майже всі фарби PrimaTek мають допис Genuine до назви, що означає 'натуральний' (виключенням є Minnesota Pipestone і Mummy Bauxite);
➤ У складі PrimaTek ви не знайдете класичних пігментів, тільки натуральні мінерали. 
➤ Всім фарбам PrimaTek присвоєна максимальна світлостійкість, тому в описі кольорів ви не знайдете додаткової інформації про це (фарби самостійно краще протестувати).
1️⃣   Tiger's Eye Genuine
Склад: Genuine Tiger's Eye ( мінерал тигрове око)
Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки.
Блиск: немає.
Як заявляє виробник, фарба вироблена  з натурального тигрового ока. Непрозорий в густому нанесенні, при розведенні водою набуває цікавої текстури. Відтінок пісочно-коричневий, трохи з зеленуватим відтінком, нагадує натуральну умбру, але світліший.
2️⃣    Burnt Tiger's Eye Geniune
Склад: Genuine Tiger's Eye ( мінерал тигрове око)
Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки.
Блиск: немає.
Палене тигрове око – це ще одна варіація на основі цього каменю. Цей зразок на порядок темніше попереднього, і відтінок зовсім інший - теплий глибокий коричневий в середньому тоні, при густому нанесенні трохи холодніший. Як і натуральне тигрове око непрозорий в щільному нанесенні, з цікавою текстурою при розведенні водою.
3️⃣    Bloodstone Genuine
Склад: Genuine Bloodstone (геліотроп, кривава яшма або кривавий камінь)
Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки, при великій кількості води додається фактурний малюнок.
Блиск: немає.
Глибокий і благородний відтінок, схожий на Neutral Tint - сірий з легким винно-фіолетовим підтоном. Дуже насичена фарба, непрозора при щільному нанесенні. Добре набирається, можна отримати густий темний колір.
4️⃣    Black Tourmaline Genuine
Склад: Genuine Black Tourmaline (мінерал чорний турмалін)
Грануляція: так, сильна. Барвистий шар розсипається на осередки різного розміру в тон основному кольору, що створює цікаву текстуру.
Блиск: немає.
При великій кількості води в темному і середньому тоні фарба нагадує по відтінку і характеру відомий чорний оксид заліза –має виражену текстуру та  інтенсивний, майже чорний колір, проте в світлому тоні відтінок стає перламутровим димчасто-сірим.

Унікальна серія фарб Daniel Smith з пігментами з натуральних мінералів і напівкоштовних каменів. Розбір фарб Daniel Smith PrimaTek® на прикладі 7 кольорів.

Фарби Daniel Smith PrimaTek® випускаються у тюбиках 5мл та 15мл, а також у стіках. 

Майже всі фарби PrimaTek® мають допис Genuine до назви, що означає "натуральний" (виключенням є Minnesota Pipestone і Mummy Bauxite)

➤ У складі PrimaTek® ви не знайдете класичних пігментів, тільки натуральні мінерали. 

➤ Всім фарбам PrimaTek® присвоєна максимальна світлостійкість, тому в описі кольорів ви не знайдете додаткової інформації про це (фарби самостійно краще протестувати).

1️⃣ Tiger's Eye Genuine

Склад: Genuine Tiger's Eye (мінерал тигрове око). Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки. Блиск: немає. Як заявляє виробник, фарба вироблена з натурального тигрового ока. Непрозорий в густому нанесенні, при розведенні водою набуває цікавої текстури. Відтінок пісочно-коричневий, трохи з зеленуватим відтінком, нагадує натуральну умбру, але світліший.

2️⃣ Burnt Tiger's Eye Geniune

 Склад: Genuine Tiger's Eye (мінерал тигрове око). Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки. Блиск: немає. Палене тигрове око – це ще одна варіація на основі цього каменю. Цей зразок на порядок темніше попереднього, і відтінок зовсім інший - теплий глибокий коричневий в середньому тоні, при густому нанесенні трохи холодніший. Як і натуральне тигрове око непрозорий в щільному нанесенні, з цікавою текстурою при розведенні водою.

3️⃣ Bloodstone Genuine

Склад: Genuine Bloodstone (геліотроп, кривава яшма або кривавий камінь). Грануляція: так, сильна. Фарба випадає в осад великими гранулами без поділу на відтінки, при великій кількості води додається фактурний малюнок. Блиск: немає. Глибокий і благородний відтінок, схожий на Neutral Tint - сірий з легким винно-фіолетовим підтоном. Дуже насичена фарба, непрозора при щільному нанесенні. Добре набирається, можна отримати густий темний колір.

4️⃣ Black Tourmaline Genuine

Склад: Genuine Black Tourmaline (мінерал чорний турмалін). Грануляція: так, сильна. Барвистий шар розсипається на осередки різного розміру в тон основному кольору, що створює цікаву текстуру. Блиск: немає. При великій кількості води в темному і середньому тоні фарба нагадує по відтінку і характеру відомий чорний оксид заліза –має виражену текстуру та  інтенсивний, майже чорний колір, проте в світлому тоні відтінок стає перламутровим димчасто-сірим.

Огляд решти кольорів у наступному випуску

К списку новостей >>