Умови покупки

Інтернет-магазин KOLIR.com.ua є офіційним представником німецької компанії Hahnemühle в Україні, а також дистриб'ютором широкого асортименту товарів для художників ряду інших світових брендів.

Для роздрібних покупців

Для здійснення покупки виберіть Розділ каталогу, який Вас зацікавив, або скористайтесь Пошуком по сайту. У Каталозі для перегляду інформації про товар натисніть на його назву чи забраження. Відкриється сторінка з детальним описом, характеристиками обраного товару та цінами.

Щоб додати товар до Замовлення, виберіть його кількість, скориставшись кнопками "+"/"-", та натисніть " У КОШИК". Далі продовжуйте вибір інших товарів або переходьте до сторінки оформлення Замовлення.

Реєстрація на сайті kolir.com.ua

Для зручності здійснення покупок на нашому сайті є Кабінет покупця.

Реєстрація у власному кабінеті має наступні переваги:

  -  автоматичне заповнення потрібних для оформлення замовлень форм: ПІБ, адреса доставки, e-mail тощо;

  -  зберігання історії покупок з функцією їх повторення.

Для гуртових покупців

Щоб стати гуртовим клієнтом нашої компанії, надішліть, будь ласка, запит на отримання гуртового прайс-листа на електронну адресу kolir.opt@gmail.com або зателефонуйте за номером: +380 63 220 01 00.

 

Мінімальна сума першої закупки від 5000 грн.

 

Розміщення гуртових цін, наданих компанією KOLIR TRADE на сторінках власних інтернет-магазинів, у каталогах товарів, соціальних мережах, блогах та ін. суворо заборонено, Ця інформація є конфіденційною.